Kolejna porażka Lechii. Tym razem pokonała ją Stal Mielec

Opublikowano: Aktualizacja:

Kolejna porażka Lechii. Tym razem pokonała ją Stal Mielec - Zdjęcie główne

Piłka nożnaLechia Gdańsk odniosła kolejną porażkę w sezonie. Tym razem drużynę pokonał Stal Mielec.

W sobotę, 5 pażdziernika Lechia Gdańsk rozegrała kolejny mecz w sezonie. Tym razem drużyna zmierzyła się ze Stalą Mielec, która pokonała biało-zielonych wynikiem 2:1.

Mecz rozpoczął się dobrze dla biało-zielonych, a pierwszego gola strzelił w 38. minucie Dominik Piła. Stal Mielec odpowiedziała w 58. minucie trafieniem Piotra Wlazły. Zwycięstwo drużynie zapewnił Łukasz Wolsztyński, który oddał celny strzał w doliczonym czasie gry.

Trwający sezon zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych dla biało-zielonych. Drużyna ponosi zdecydowanie więcej porażek niż odnosi zwycięstw, a nawet remisów. Lechia odpadła również z Pucharu Polski już po pierwszym meczu, który rozegrała z drugoligowcem.

Kiedy kolejny mecz Lechii?

Lechia Gdańsk zagra kolejny mecz w piątek, 18 października. Tym razem biało-zieloni podejmą Legię Warszawa na Polsat Plus Arenie w Gdańsku.