reklama

Wypadek w Pomorskiem. Dwie osoby w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Wypadek w Pomorskiem. Dwie osoby w szpitalu - Zdjęcie główne
Autor: KPP w Malborku

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WypadkiWypadek na DK22 pod Malborkiem. Dwie osoby trafiły do szpitala.
reklama

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek, 22 czerwca, na drodze krajowej nr 22 w rejonie Malborka. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz ciężarówka. Dwie osoby zostały ranne i wymagały hospitalizacji.

Do zdarzenia doszło około godziny 10.30 na odcinku DK22 pomiędzy Malborkiem a Tczewem, w pobliżu miejscowości Cisy, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Kapustowa i Stogów. Na miejsce skierowano straż pożarną, zespoły ratownictwa medycznego oraz policję.

Po przybyciu służb okazało się, że jeden z samochodów osobowych zatrzymał się w poprzek jezdni, natomiast drugi wpadł do przydrożnego rowu. Jedna z osób została uwięziona w pojeździe i strażacy musieli wydostać ją przy użyciu sprzętu hydraulicznego.

reklama

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Nissan nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, doprowadzając do zderzenia z Hyundaiem. Siła uderzenia sprawiła, że Hyundai następnie zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką marki MAN.

— Ranne były dwie osoby, kierowcy samochodów osobowych. Przewieziono ich do szpitala — poinformowali nas strażacy.

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na czas działań służb w miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Obecnie droga jest już w pełni przejezdna.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo