Abonament RTV znika. Zmiany, które odczują mieszkańcy Gdańska Likwidacja abonamentu radiowo-telewizyjnego nabiera realnych kształtów i – po raz pierwszy – została osadzona w konkretnym harmonogramie legislacyjnym. Rządowy projekt przewiduje, że od 1 stycznia 2027 roku obowiązek uiszczania tej opłaty przestanie istnieć. (...)