Pasażerowie komunikacji miejskiej w Gdańsku muszą liczyć się z opóźnieniami na kilku liniach tramwajowych. Powodem jest awaria tramwaju linii 11, do której doszło w rejonie przystanku Politechnika w kierunku Strzyży PKM.
Zdarzenie odnotowano około godziny 17:55. W związku z unieruchomieniem składu występują utrudnienia na liniach tramwajowych nr 2, 3, 5, 6, 9, 11 oraz 12.
Służby techniczne pracują nad usunięciem awarii. Pasażerowie powinni przygotować się na wydłużony czas przejazdu oraz możliwe zmiany w kursowaniu tramwajów na wskazanych liniach.
ZTM apeluje o śledzenie bieżących komunikatów dotyczących funkcjonowania komunikacji miejskiej.
Komentarze (0)