fbpx

Lechia potrzebuje pieniędzy. Ogłasza akcję #ZapełniamyStadion

Wraz z zawieszeniem rozgrywek, kluby sportowe straciły wpływy ze sprzedaży biletów. Dodatkowo możliwe, że będą musiały oddać część pieniędzy ze sprzedanych już karnetów. Lechia próbuje ratować swój budżet akcją #ZapełniamyStadion.

Pandemia koronawirusa zatrzymała rozgrywki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Kluby pozostały bez części wpływów do swoich budżetów. Lechia Gdańsk dodatkowo miała problemy finansowe jeszcze przez kryzysem.

Klub apeluje do kibiców o pomoc finansową i ogłasza akcję #ZapełniamyStadion. W jej ramach każdy kibic może wykupić dowolną liczbę wirtualnych miejsc na Stadionie Energa. Każde miejsce kosztuje 10 złotych. Do sprzedaży zostało przygotowanych 40 tysięcy wirtualnych miejsc.

Zapisz się na newsletter Pulsu Gdańska!
W każdy piątek przyślemy Ci podsumowanie tygodnia
oraz ciekawy pomysł na weekend.

W ramach wirtualnego miejsca kupiec otrzyma kod, który będzie upoważniał do 100% zniżki na zakup biletu na dowolnie wybrany mecz w sezonie 2020/2021. Jeżeli Ekstraklasa wznowi rozgrywki to będzie go można wykorzystać również w sezonie bieżącym.

– Wiemy, że społeczność gdańskich kibiców jest naszą niezwykłą siłą i dwunastym zawodnikiem. W tym momencie potrzebujemy Was i Waszego wsparcia jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, dlatego liczymy, że zapełnicie Energa Stadion w komplecie – mówią przedstawiciele klubu.

Zobacz również

Skomentuj artykuł

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona używa plików cookies oraz przetwarza niektóre Twoje dane. Akceptuj Zobacz więcej